For employer

People Solutions Europe dostarcza efektywnych i nowoczesnych rozwiązań w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi. Świadczymy usługi pośrednictwa pracy i doradztwa personalnego dla firm z obszaru Polski i Unii Europejskiej


ZAPYTAJ O OFERTĘ

Specjalizujemy się w pozyskiwaniu kandydatów na stanowiska kierownicze oraz eksperckie przy wykorzystaniu metod takich jak Executive Search, Direct Search czy Assesment Centre.

Zakres naszych usług jest jednak znacznie szerszy i obejmuje także szeroko rozumiane doradztwo zawodowe oraz wynajem pracowników do prac tymczasowych.

W codziennej pracy łączymy doświadczenie naszych konsultantów z oczekiwaniami najbardziej wymagających klientów. Przyciągamy doświadczonych specjalistów, skrupulatnie weryfikując ich profile zawodowe. Precyzyjnie dobieramy kandydatów na konkretne stanowiska, dbając o satysfakcję obu stron procesu rekrutacyjnego.

Rekrutacje stałe

Rekrutacja odpowiedniego pracownika to złożony proces, który warto powierzyć doświadczonym fachowcom. People Solutions Europe świadczy kompleksowe usługi rekrutacyjne.

Zaczynając od analizy aplikacji i selekcji najlepszych kandydatów, przez dokładne sprawdzenie ich kompetencji w trakcie rozmów, wywiadów i testów, aż do wyboru i zatrudnienia pracownika najskuteczniej odpowiadającego potrzebom pracodawcy.

ZOBACZ WIĘCEJ

Doradztwo zawodowe

Zapewniamy całościowe wsparcie procesów zarządzania zasobami ludzkimi w organizacjach.

Zdajemy sobie sprawę, że to właśnie efektywni i zmotywowani pracownicy często decydują o sukcesie firmy.

ZOBACZ WIĘCEJ
doradztwo porady

Praca tymczasowa

To elastyczne rozwiązanie dla pracodawców, którzy poszukują pracowników na ściśle określony czas, do realizacji konkretnego projektu czy też na okres zastępstwa.

Ten sposób zatrudnienia pozwala na minimalizację kosztów i formalności po stronie pracodawcy.

ZOBACZ WIĘCEJ