Zasady współpracy

Celem People Solutions Europe jest łączenie kandydatów o określonych kompetencjach z organizacjami, w których owe kompetencje zostaną najlepiej wykorzystanie i docenione. Wszystko to z zachowaniem najwyższych standardów i dbałości o zadowolenie obu stron procesu rekrutacyjnego.

Green business.

Wspieramy pracowników

Wspieramy pracowników w rozwoju zawodowym, wskazujemy nowe kierunki i możliwości na rynku pracy, oferujemy różne formy współpracy z potencjalnym pracodawcą.

Służymy pomocą w procesie identyfikacji predyspozycji i mocnych stron kandydata, opracowywaniu skutecznych dokumentów aplikacyjnych oraz negocjowaniu warunków pracy z potencjalnym pracodawcą.

Zapraszamy na staże i praktyki!  SPRAWDŹ

Etapy współpracy

  • Rozpoznanie potrzeb i oczekiwań kandydata
  • Wyszukanie najlepszych ofert pracy
  • Przygotowanie efektywnych dokumentów aplikacyjnych
  • Wsparcie podczas procesu rekrutacji i wdrożenia do nowych zadań
Green business handshake.

Specjalnie dobrane oferty

Na naszej stronie prezentujemy starannie wyselekcjonowane oferty pracy z branży takich jak Finanse, IT, Logistyka, Usługi czy Marketing oraz innych.

Zachęcamy do kontaktu także w przypadku, gdy aktualne oferty nie do końca spełniają Twoje oczekiwania. Zachowamy Twoje CV i skontaktujemy się z Tobą natychmiast, gdy któryś z naszych klientów będzie szukał osoby z Twoją wiedzą i umiejętnościami.

Sprawdź oferty pracy SZUKAJ