Praktyki i staże

Jesteśmy agencją ukierunkowaną na rozwój ludzi. Dotyczy to zarówno własnych umiejętności i kompetencji, jak i oferowania możliwości rozwoju osobom młodym (absolwentom i studentom). Zapraszamy do współpracy kandydatów zainteresowanych odbyciem praktyki lub stażu w People Solutions Europe.

W ramach praktyk i staży przekazujemy praktyczną wiedzę związaną z obowiązkami na poszczególnych stanowiskach. Każdy z praktykantów objęty jest opieką wyznaczonych pracowników, dzięki czemu może liczyć na pomoc i wskazówki potrzebne do wykonywania konkretnych zadań.

Jeśli myślisz nad związaniem swojego życia zawodowego z usługami branży HR, prześlij swoje CV zawierające zgodę na przetwarzanie danych osobowych – najlepiej z listem motywacyjnym. Oferowane przez nas praktyki są bezpłatne, a ich maksymalny okres to 3 miesiące. W przypadku stażu współpraca może być dłuższa, a wynagrodzenie jest ustalane indywidualnie.

Profil praktykanta/stażysty

Od kandydatów oczekujemy:

  • doskonałych zdolności interpersonalnych
  • chęci do pracy z ludźmi
  • realnej gotowości do nauki i rozwoju
  • otwartości na wyzwania
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego
Green business team.

Od teorii do…

Jeśli odkryjemy w Tobie potencjał, to możliwe, że zaproponujemy Ci dalszą ścieżkę rozwoju.

Praktyka w naszej firmie jest szansą na zdobycie realnych umiejętności, a dla najlepszych – na pozostanie w naszym teamie.

Aby dowiedzieć się więcej   SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI